Almere City zonder verdediger Barbet tegen NEC 

ALMERE • Vr 14 februari 2025 | 19:22 • Vrijdag 14 februari 2025 | 19:22

Almere City FC trainer Jeroen Rijsdijk kan zondagmiddag tijdens de uitwedstrijd tegen NEC geen beroep doen op zijn centrale verdediger Theo Barbet. De Fransman liep vorig weekend tijdens de gewonnen uitwedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) een enkelblessure op, waardoor hij vermoedelijk enkele weken uit de roulatie zal zijn.

De wedstrijd NEC - Almere City FC staat centraal in een nieuwe aflevering van #AlmEredivisie, waarin we de profvoetballers van Almere City FC op de voet volgen tijdens hun tweede jaar op het hoogste niveau

Almere City is ondanks de eerste uitzege van het seizoen bij FC Utrecht nog altijd de hekkensluiter van de eredivisie. Tegenstander NEC vinden we terug op plek 11 van de ranglijst.

City won thuis van NEC
Almere City FC won eind oktober thuis nog met 1-0 van NEC. Het was destijds de eerste zege van het seizoen voor de formatie van toenmalig hoofdtrainer Hedwiges Maduro. De enige goal van de wedstrijd was een eigen doelpunt en kwam op naam van NEC speler Ouwejan.

Vorig seizoen eindigde de eerste eredivisie-editie van NEC - Almere City FC in een 1-1 gelijkspel in Nijmegen. De Franse aanvaller Yann Kitala scoorde destijds voor de Almeerders, terwijl Mattsson trefzeker was voor de thuisploeg. Van Rooij van NEC zag rood in die wedstrijd (2xgeel).

Slechte herinneringen
Coach Jeroen Rijsdijk bewaart slechte herinneringen aan tegenstander NEC. Tijdens zijn eerste etappe als (interim) hoofdtrainer van Almere City werd zijn ploeg in mei 2021 uitgeschakeld door NEC tijdens de eerste ronde van de play-offs. De Nijmegenaren waren destijds verrassend met 0-4 te sterk voor de Almeerders, die op de laatste speeldag van de reguliere competitie rechtstreekse promotie naar de eredivisie waren misgelopen.

De wedstrijd NEC - Almere City FC begint zondagmiddag om 12:15 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Van de Graaf.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Deel artikel