Almeerse coach Maduro kan tij niet keren bij Ajax, 2-0 nederlaag bij Brighton

ALMERE • Do 26 oktober 2023 | 22:55 • Donderdag 26 oktober 2023 | 22:55

Almeerder Hedwiges Maduro is bij zijn debuut als interim-coach van Ajax onderuit gegaan. Op bezoek bij Brighton & Hove Albion voor de Europa League verloren de Amsterdammers met 2-0.

Maduro was assistent-trainer bij Ajax, maar neemt na het ontslag van hoofdcoach Maurice Steijn tijdelijk de honneurs waar. Maar ook met de Almeerder op de bank lukte het niet om voor het eerst sinds halverwege augustus een wedstrijd te winnen.

Vlak voor rust kwam Brighton op voorsprong via João Pedro. Ansu Fati maakte begin tweede helft de 2-0 voor de Engelsen. Door de nederlaag zakt Ajax naar de laatste plaats in groep B van de Europa League, met twee punten uit drie duels.

"We hebben wel teamdiscipline getoond", reageerde Maduro bij Veronica. "We wisten dat Brighton heel goed was aan de bal, we zakten wat meer in en hebben geloerd op de omschakeling. Alleen, aan de bal waren we te slordig om er uit te kunnen komen. Ik denk dat de ruimtes veel compacter waren, maar we speelden tegen een ploeg die er alsnog heel goed doorheen kon voetballen."

Zondag speelt Ajax met Maduro als interim-coach de topper in de eredivisie op bezoek bij PSV. In de eredivisie staat Ajax op de zeventiende en voorlaatste plaats.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Deel artikel