Politie en EOD doen onderzoek bij woning waar ruit sneuvelde

EMMELOORD • Za 23 december 2023 | 12:30 • Zaterdag 23 december 2023 | 12:30

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) en de politie hebben vrijdagavond lang onderzoek gedaan bij een woning aan de Sondelstraat in Emmeloord. Er was iets door het raam naar binnen gegooid, wat veilig afgevoerd moest worden.

Het is nog onbekend wat er precies naar binnen is gegooid, maar het liet een groot gat in het raam op de eerste verdieping achter. Ook lag op de hele verdieping puin, meldt de politie. Er raakte niemand gewond.

Buurtbewoners zouden aan het begin van de avond een harde knal hebben gehoord. Of dat met het onderzoek bij het huis te maken heeft, is niet bekend. De politie doet nog onderzoek.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Deel artikel